top of page
fajerwerki
fajerwerki
Sylwestrowa impreza

Sylwester Międzyzdroje 2022/2023

Sylwester zbliża się wielkimi krokami. Czas najwyższy zastanowić się nad tym, gdzie spędzimy ostatnią w tym roku noc? 

Jednym z ciekawszych pomysłów są Międzyzdroje.

Czy preferujemy domowe zacisze, czy raczej wolimy wybrać się na huczną imprezę wśród tłumów oczekujących na to ostateczne odliczanie do Nowego Roku? Do wyboru mamy przede wszystkim bale w Międzyzdrojskich lokalach, ale także świetnie zorganizowane imprezy pod chmurką, na świeżym powietrzu (Molo, Promenada Gwiazd).

 
Warto zatem zastanowić się, czy Sylwester nad morzem nie będzie najlepszym wyborem w tym sezonie. W Międzyzdrojach już planowane są imprezy sylwestrowe, w których udział biorą artysci,  i znane osobistości ze świata muzyki. To na pewno przyciąga rzesze turystów oraz mieszkańców. 


Międzyzdroje szczególnie polecane są osobom, które pragną zabrać ze sobą swoją drugą połówkę i pokazać jej coś, czego z pewnością jeszcze nie doświadczyła. Któż bowiem nie zdecydowałby się na romantyczny wieczór, kiedy to przechadzamy się po promenadzie, spoglądamy w gwiazdy i wsłuchujemy się w szum fal? Gdzieś w oddali będzie słychać i widać sztuczne ognie, my jednak w tym samym czasie doświadczymy wieczoru w magicznej atmosferze we dwoje, czy w najbliższym gronie przyjaciół. Międzyzdroje to ciekawa propozycja, na którą coraz więcej podróżnych się decyduje.

Sylwester pod chmurką brzmi bardzo interesująco. Co ważne, władze miasta nie dbają wyłącznie o rozrywkę, ale także o bezpieczeństwo wszystkich uczestników. Można zatem czuć się komfortowo i odstawić wszystkie troski na bok. Spędźmy ostatni w tym roku wieczór w miejscu pełnym radości, z innymi, nie tylko w wąskim gronie znajomych i rodziny. Dodajmy trochę szaleństwa do tego wieczoru i świętujmy nadejście nowego roku 2023.

Zapraszamy ! 
 

Znak Nowego Roku
bottom of page