top of page

Międzyzdroje

Plaża

Marzysz o beztroskim wylegiwaniu się na czystej plaży? A może wolisz bardziej aktywne formy wakacyjnego wypoczynku nad morzem? W Międzyzdrojach możesz spróbować wszystkiego. Tutaj wszystko, absolutnie wszystko* podporządkowane jest komfortowi turystów.

plaza miedzyzdroje tlumy wakacje (1).jpg

Zacznijmy od plaży. Przede wszystkim jest czysta. To jej największy atut. Nikt przecież nie chce odpoczywać w miejscu przypominającym śmietnik. Po drugie, choć to czysto subiektywne odczucie, plaża w Międzyzdrojach uważana jest powszechnie za najpiękniejszą w Polsce. Widok stromych klifów, bajecznych, niemalże „filmowych” wydm czy wreszcie możliwość romantycznych spacerów na molo – to musi robić i faktycznie robi wrażenie na przybyłych gościach.

Trzeci powód, dla którego warto wybrać plażę w Międzyzdrojach to oferta dla osób złaknionych aktywnego wypoczynku. Sprzęty wodne, zjeżdżalnie, trampoliny, a także imprezy odbywające się na plaży (miss plaży, poszukiwanie skarbów, zawody w piłce plażowej) – tutaj naprawdę nie sposób się nudzić.

 

A kiedy już zmęczymy się zabawą lub błogim nicnierobieniem, wówczas o nasze podniebienia i żołądki zadbają miejscowe lokale gastronomiczne.

plaza miedzyzdroje (40).jpg
bottom of page