Wycieczki oraz rejsy w okolicach Międzyzdrojów


Łódź Wikingów, rejs statkiem VIKING IIIW czasie słonecznych wakacji proponujemy rejsy wycieczkowe z portu Międzyzdroje po Zatoce Pomorskiej stylizowanym na łódź Wikingów statkiem VIKING III.
Przy odpowiednich warunkach pogodowych bazujemy na końcu mola w Międzyzdrojach oraz oferujemy 45 minutowe rejsy od godziny 11:00 do zachodu słońca włącznie. W warunkach pogody burzowej jesteśmy do Państwa dyspozycji w porcie Świnoujście na Nabrzeżu Władysława IV (przy promach Bielik), skąd wypływamy na godzinne rejsy po porcie.

Istnieje opcja wypłynięcia statkiem Viking III ze Świnoujścia (Nabrzeże Władysława IV- przy promach Bielik) o godz. 9.30 (tylko w jednokrotną stronę) do Międzyzdrojów. Rejs przebiega blisko 1,5 godziny. Koszt od osoby wynosi 25,- zł.

Na pokładzie naszego statku znajdziecie Państwo bar wyposażony w trunki zimne oraz gorące.
Na zamówienie realizujemy rejsy czarterowe: jubileusze, imprezy służbowe, integracyjne, itp., w trakcie jakich można bawić się przy muzyce podziwiając panoramę Wybrzeża Bałtyckiego z strony morza.


więcej: http://galeony.pl/viking-iii


 

Prom adler-schiffe


Promy wycieczkowe Międzyzdroje - Niemcy (cumują do mola) kursują jedynie w sezonie. Warto obejrzeć wybrzeże wyspy Uznam z morza. Wyprawę rozpoczyna się przy molo w Międzyzdroje i prowadzi przez Zatokę Pomorską.

Bilety można uzyskać w Viking Tour

ul. Niepodległości 2A, 72-500 Międzyzdroje

Tel.: +48 91 32 80 768 lub +48 603878701

więcej informacji: http://www.adler-schiffe.de/fahrplaene/ab-usedom/m...


Promy z Świnoujścia do Skandynawii

Z Międzyzdrojów do Świnoujścia jest około 10 kilometrów, tworzy to wspaniałą możliwość na zwiedzenie pięknych zakątków Skandynawii (Dani , Szwecji lub Norwegi) 

Podame oferty są jedno lub kilkudniowe Istnieje możliwość wieczornego wypłynięcia dziennego zwiedzania i tego samego dnia wypłynięcia z powrotem do Świnoujścia. 

Na pokładzie znajdziemy restauracje, sklepy wolno cłowe, dyskotekę.

Koszta zaczynają się od kilku set złotych na osobę . Na pokładzie często organizowane są imprezy. Obsługa  mówi po polsku.


Oferty:

www.polferries.pl/turystyka/wycieczki/wycie...

http://www.unityline.pl/oferta

http://www.bornholm.modos.pl/rejsy-na-bornholm.htm...UWAGA: wszystkie promy odpływają od strony Warszowa, czyli nie trzeba przepływać promem miejskim na drugą stronę Świnoujścia.Kolejka turystyczna Express

Zapraszamy na wycieczkę po mieście i ciekawą opowieść o Międzyzdrojach

Obecnie Możesz zobaczyć Międzyzdroje w jeszcze atrakcyjniejszy sposób.
Atrakcyjne miejsca obejrzysz z opowieścią przyjemnie podróżując naszym Wakacyjnym Expressem.


Nasz Wakacyjny Express rusza spod hotelu Amber Baltic przy Alei Gwiazd gdzie znajdują się
odciski dłoni znanych osobistości naszego kina.

W trakcie wycieczki poznasz historię Międzyzdrojów obejrzysz atrakcyjne miejsca,
min. starą zabudowę jeszcze sprzed wojny, ogrody, promenadę oraz także topografię miasta.Kolejka miejska w Międzyzdrojach


Chcemy zaproponować Państwu wycieczki urokliwą kolejką turystyczną po nadmorskiej miejscowości - Międzyzdrojach, które określane jest "Perłą Bałtyku".


Wybierając z nami w podróż po miasteczku, macie Państwo doskonałą szansę by obejrzeć i usłyszeć wiele interesujących wiadomości o Międzyzdrojach. Opowiadamy przeszłość znanego miasta i jego obecny klimat i charakter. Wszystkie te informacje pochodzą z głośników rozlokowanych w wagonikach.