Plaża w Międzyzdrojach


Niewątpliwie największą atrakcją turystyczną Międzyzdrojów jest piękna, szeroka piaszczysta plaża z jasnym i delikatnym piaskiem. Stojąc na niej, z twarzą zwróconą ku morzu, można zobaczyć po lewej stronie Świnoujście, a po prawej wysoki malowniczy klif z kulminacjami.


Marzysz o beztroskim wylegiwaniu się na czystej plaży? A może wolisz bardziej aktywne formy wakacyjnego wypoczynku nad morzem? W Międzyzdrojach możesz spróbować wszystkiego. Tutaj wszystko, absolutnie wszystko* podporządkowane jest komfortowi turystów.

Plaża - przede wszystkim jest czysta. To jej największy atut. Nikt przecież nie chce odpoczywać w miejscu przypominającym śmietnik. Po drugie, choć to czysto subiektywne odczucie, plaża w Międzyzdrojach uważana jest powszechnie za najpiękniejszą w Polsce.

 
 

Trzeci powód, dla którego warto wybrać plażę w Międzyzdrojach to oferta dla osób złaknionych aktywnego wypoczynku. Sprzęty wodne, zjeżdżalnie, trampoliny, a także imprezy odbywające się na plaży (miss plaży, poszukiwanie skarbów, zawody w piłce plażowej) – tutaj naprawdę nie sposób się nudzić.

A kiedy już zmęczymy się zabawą lub błogim nicnierobieniem, wówczas o nasze podniebienia i żołądki zadbają miejscowe lokale gastronomiczne.


*) Na plaży w Międzyzdrojach nie ma toalet oraz pryszniców.

*) Plaża nudystów? Nie ma sprawy. W Międzyzdrojach to możliwe. Plaża dla tych, którzy źle się czują, chodząc w ubraniach.

 

Urozmaicony brzeg morski opada miejscami stromym oraz łagodnymi, klifowym urwiskiem tworząc niesamowity krajobraz. Pobliskie wydmy i czysta woda gwarantują znakomite warunki do plażowania, kąpieli morskich i pieszych wędrówek.


Widok stromych klifów, bajecznych, niemalże „filmowych” wydm czy wreszcie możliwość romantycznych spacerów na molo – to musi robić i faktycznie robi wrażenie na przybyłych gościach.


 
blog comments powered by Disqus